Mesaj gönder
Ana sayfa

Melton optoelectronics co., LTD

şirket Profili


Shenzhen Melton Optoelektronik Co, Ltd profesyonel bir üretici araştırma ve geliştirme yapan, üretim, satış ve servis LED ekran sistemi.

With the continuous and stable development in the past 8 years, Shenzhen Melton optoelectronics Co., Ltd has showed strong competition in the market both in products quality and service. Son 8 yıl içinde sürekli ve istikrarlı bir gelişme ile, Shenzhen Melton optoelektronik Co, Ltd hem ürün kalitesi ve hizmet pazarında güçlü rekabet göstermiştir. Our products are CE approved, ROHS compliant, C-TICK and FCC certificated, and have been exported to USA, Canada, Argentina, Brazil, Ecuador, Venezuela, Honduras, Germany, Spain, Moldova, Poland, Netherlands, Russia, Sweden, France, Belgium, Turkey, Israel, Saudi Arabia, South Africa, Uganda, Egypt, Angola, India, Vietnam, Thailand, Uzbekistan, Kazakhstan, Mongolia, New Zealand, Australia and other 50 countries and regions, and gained a great reputation from customers. Ürünlerimiz CE onaylıdır, ROHS uyumlu, C-TICK ve FCC sertifikalıdır ve ABD, Kanada, Arjantin, Brezilya, Ekvador, Venezuela, Honduras, Almanya, İspanya, Moldova, Polonya, Hollanda, Rusya, İsveç, Fransa'ya ihraç edilmiştir. , Belçika, Türkiye, İsrail, Suudi Arabistan, Güney Afrika, Uganda, Mısır, Angola, Hindistan, Vietnam, Tayland, Özbekistan, Kazakistan, Moğolistan, Yeni Zelanda, Avustralya ve diğer 50 ülke ve bölgede müşterilerden büyük bir ün kazandı.

Low price strategy is a desperate life-saving straw, also the last one. Düşük fiyat stratejisi, sonuncusu da umutsuz bir hayat kurtaran samandır. MELTON OPTOELECTRONICS devotes to durable products, and values the quality as our lifeline. MELTON OPTOELECTRONICS dayanıklı ürünlere ayrılmıştır ve kaliteyi yaşam çizgimiz olarak değerlendirmektedir. We are not selling products via lower price, but sell price via better quality products. Daha düşük fiyatla ürün satmıyoruz, ancak daha kaliteli ürünlerle fiyat satıyoruz. From the raw material testing to manufacturing, assembly and aging test, we carry out every step one by one according to ISO9001:2000 international quality control system strictly, We guarantee the quality 2 years and offer lifetime maintenance only charging for raw materials. Hammadde testinden imalat, montaj ve yaşlanma testine kadar, ISO9001: 2000 uluslararası kalite kontrol sistemine göre her adımı tek tek yürütüyoruz, Kaliteyi 2 yıl garanti ediyoruz ve ömür boyu bakım hizmeti sunuyoruz.

You must be willing to cooperate with one who can communicate with you promptly and effectively. Sizinle derhal ve etkili bir şekilde iletişim kurabilen biriyle işbirliği yapmaya istekli olmalısınız. Yes, we are. Evet öyleyiz. We treat every client as VIP with 4 to 1 service mode(sales + manager + engineer + boss), which is a team with rich experience in engineering, designing and researching. Her müşteriye, mühendislik, tasarım ve araştırma alanlarında zengin deneyime sahip bir ekip olan 4'e 1 hizmet modu (satış + yönetici + mühendis + patron) ile VIP olarak davranıyoruz.

We grow up together with customers, and will be highly appreciated any feedback from customers, which will be a great help for us to improve our products. Müşterilerimizle birlikte büyüyoruz ve müşterilerimizden gelen herhangi bir geri bildirimi takdir edeceğiz, bu da ürünlerimizi geliştirmemize yardımcı olacak. Let us come together to create a lasting relationship, and let us help you in this business well. Kalıcı bir ilişki oluşturmak için bir araya gelelim ve bu işte size yardımcı olalım.

 


 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Melton Şirketin merkezi katıldı var Shenzhen Ban'an bölgesinde yer almaktadır

2008 Olimpiyat Oyunları ana stadyumu kurulum ekranı ve Guangzhou 2011 üretimi LED

Asya Oyunları mükemmel kalitede sanayi oybirliğiyle onayını kazandı var, LED ekran.


Firmamız superclean, antistatik atölye, en gelişmiş 2800 metrekare kapsar

Ekipman: yama, lehim kalay, yapıştırma yaşlanma ve test, kendi patentli teknolojiye sahip.


Biz zaten 6, buluşun patent bağımsız yenilik 8 patentler oldu. 8 yıllık

Ar-Ge ve üretim deneyimi, mükemmel tasarım ve üretim vardır. Biz tamamen garanti

Tüm malzemeler markalı tedarikçiler için satın alınır. Melton çok yüksek kalite, hizmet ve çözüm sağlamak

Biz karşılıklı yarar yapmak ve aynı zamanda daha fazla müşteri güven alabilirsiniz.

Birkaç yıllık kalkınma sonra, Melton uzmanlaşmak önde gelen üreticilerinden biri olmuştur

Ar-Ge, üretim ve LED ekran satış, biz sadece her müşteri için yüksek kaliteyi sağlamak.

Melton optoelectronics co., LTD
Melton optoelectronics co., LTD
Melton optoelectronics co., LTD
Melton optoelectronics co., LTD
Melton optoelectronics co., LTD
Melton optoelectronics co., LTD
Melton optoelectronics co., LTD
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İhracatçı

Markalar : meltonled

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 5000000-10000000

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Melton optoelectronics co., LTD Sertifikalar Çin Melton optoelectronics co., LTD Sertifikalar Çin Melton optoelectronics co., LTD Sertifikalar Çin Melton optoelectronics co., LTD Sertifikalar