Ana sayfa Haberler

LED ekranın kalitesini belirlemek için birkaç darbe

Sertifika
Çin Melton optoelectronics co., LTD Sertifikalar
Çin Melton optoelectronics co., LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Paketlemekten ve sipariş vermekten çok mutluyum. Tamamlandı ve zamanında hazırdı. Beklendiği gibi sipariş alındı. Penny ve Anheer ile tekrar iş yapacak. Tüm sorularımı olabildiğince çabuk cevapladılar. P3 ekran kesinlikle çok etkileyici görünüyor. Aynen istediğim gibi yaptılar. Çok mutluyum ve TeamViewer kullanarak ayarlamama yardımcı oldular. Tekrar teşekkür ederim Anheer

—— PETER B

Kalıcı ve güvenilir bir çözümdür. Somos una empresa de alquiler y venderemos más paneles de Melton kişidir.

—— Carls

P10 في الهواء الطلق كامل اللون أدى العرض هو منتجنا الرئيسي في عام 2016 ، وأنه يجلب الكثير من الطلبات بالنسبة لي. نحن سعداء جدا وأيضا عملائنا.

—— Alfrode

Sempre relacionamento de longo prazo com bir empresa MELTON OPTO, ehliyet sınavı, bom serviço 24 saat, 7 dias, muito obrigado.Mr Liao

—— Ali

Felice di costruire un bir akraba birliği yok.

—— Refech

Çift yan led ekran P16 etkisi o kadar mükemmel ki, Melton fabrikaya gelip onları led ekran ayarlama görmek, bana ayarlamak için ve bana yardım.

—— Tal

Tekrar Melton Opto ile işbirliği sevindim, her question.High kaliteli, en iyi hizmeti cevap sabırlı.

—— Ricardo

Otobüs görüntüler LED modülleri ile üretim ve o kadar herhangi bir sorun yoktur.

—— Sergo

Biz bir Kiralık P10 SMD 3528, ekran Hiçbir kör lamba, bir video çok açık, iyi çalışan Milli tiyatro projesi için ekran led yaptım.

—— Ari

광고 광고 led 디스플레이 화면 은 우리 나라 에서 인기 가 높습니다. P10, P8 DIP 는 앞으로 큰 박수 를 보게 될 것 입니다. 신뢰 MELTON 은 혜택 을 공유 할 것 입니다.

—— Lee Hans

Böyle profesyonel bir ekiple çalışmak çok rahattır. Yüksek kalite ve iyi hizmet her zaman eşit olarak yapılır. UZUN VADELİ ilişkilere sevindim

—— JUAN MERODA

MELTON OPTO'yu takip eder, Herhangi bir sorun olduğunda çözülür.

—— Axcun

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
LED ekranın kalitesini belirlemek için birkaç darbe
hakkında en son şirket haberleri LED ekranın kalitesini belirlemek için birkaç darbe

Led ekranın kalitesini nasıl ayırt edebileceği "dış" için, led ekranın tam olarak farkında olmadığını, genel olarak, tüm satış personelinin kullanıcıları tam renkli olarak tanımlamak için ertesi günleri ikna etmenin zor olduğunu söyledi. Ekran kalitesini görüntülemenin kolay yolu, tam renkli ekran aldığınızda yardımcı olacağınızı umuyorum.

Bir led ekranın kalitesi aşağıdaki yönlerden imzalanabilir:

1, Düzlük

Ekrandaki görüntünün bozulmamasını sağlamak için ekranın yüzey düzlüğü ± 1 mm olmalıdır. Yerel çarpma veya girintiler, ekranın görüş açısında kör bir açıya neden olabilir. Kutu ile kutu arasında, modül ile modül arasındaki boşluk 1 mm olmalıdır. Boşluk çok büyükse, ekranın sınırı belirgin olacak ve vizyon koordine olmayacaktır. Düzlüğün kalitesi esas olarak üretim işlemiyle belirlenir.

2. Parlaklık ve görüş açısı

İç mekan tam renkli ekranın parlaklığı 800cd / m2'nin üzerinde olmalı ve ekranın normal çalışmasını sağlamak için dış mekan tam renkli ekranın parlaklığı 5000cd / m2'nin üzerinde olmalıdır. Aksi halde, görüntü çok düşük olduğundan dolayı görüntülenen resim görünmeyecektir. Ekranın parlaklığı mümkün olduğu kadar parlak değil ve LED paketinin parlaklığına uygun olmalıdır. Sadece akımı arttırmak ve parlaklığı artırmak, LED'in çok hızlı bir şekilde düşmesine ve ekran ömrünün hızla düşmesine neden olacaktır. Üreticinin onaylaması için bir parametre raporu sağlaması gerekebilir. Ekranın parlaklığı esas olarak LED kalıbın kalitesi ile belirlenir.

İzleme açısı, ekrandan görebileceğiniz iki ekran arasındaki maksimum açıyı ifade eder. Görüntüleme açısının boyutu doğrudan ekran izleyici sayısını belirler, bu nedenle daha büyük olur. Görüş açısı 150 derecenin üzerinde olmalı. Görüntüleme açısının boyutu temel olarak kalıbın paketlenme şekli ile belirlenir.

Led ekranın kalitesini nasıl ayırt edeceğinizi "yabancılara" öğretmek için birkaç harika numara

3. Beyaz dengesi etkisi

Beyaz dengesi efekti, ekranın en önemli göstergelerinden biridir. Renk teorisinde, kırmızı, yeşil ve mavi olmak üzere üç ana rengin oranı 1: 4.6: 0.16 olduğunda saf beyaz görüntülenir. Gerçek oranda hafif bir sapma varsa, beyaz dengesinin sapması meydana gelir. Genellikle beyazın mavi mi sarı mı olduğu belirtilmelidir. Yeşil fenomen Siyah beyaz, parlaklık ve LED'ler arasındaki dalga boyu farkı arasındaki fark mümkün olduğu kadar küçüktür. Hiçbir renk farkı veya renk atması gözlemlemek için ekranın yanında dururken, tutarlılık daha iyidir. Beyaz dengesinin kalitesi, esas olarak LED kalıbının ve ekranın kontrol sisteminin parlaklık oranı ile belirlenir. Kalıbın ayrıca renk üretimi üzerinde bir etkisi vardır.

4. Renk azaltma

Rengin tekrar üretilebilirliği, ekranın indirgenebilirliğini ifade eder. Ekranda görüntülenen renk, görüntünün gerçekliğini sağlamak için kaynağın rengiyle tutarlı olmalıdır.

5. Mozaik ya da ölü nokta olup olmadığı

Mozaik, ekranda beliren veya her zaman siyah olan küçük dört kare bloğu ifade eder. Modül nekrotik. Ana sebep, ekranda kullanılan IC veya konektörün kalitesinin iyi olmamasıdır. Ölü nokta, ekranda her zaman parlak veya genellikle siyah olan tek bir noktaya karşılık gelir. Ölü noktaların sayısı esas olarak kalıbın kalitesi ve üreticinin anti-statik önlemlerinin mükemmel olup olmadığına göre belirlenir.

6. Renk bloğu yok

Renk bloğu, bitişik modüller arasındaki bariz renk farkını ifade eder ve renk geçişi, modüller cinsindendir. Renk bloğu olgusu, temel olarak zayıf kontrol sistemi, düşük gri seviye ve düşük tarama frekansından kaynaklanmaktadır.

7. Ekran kararlılığı

Stabilite, bitmiş ürün bittikten sonra yaşlanma aşamasında LED ekranın güvenilir kalitesini ifade eder. Ekranın yaşlanması sırasında meydana gelen koşulların sayısını belirlemek için yaşlanma kayıtlarına üretici tarafından karar verilebilir.

8. Güvenlik

Led ekran, her biri harici topraklama ile korunması gereken birden fazla kutudan oluşur. Topraklama direnci 0,1 ohm'dan az olmalıdır. Ve yüksek basınca dayanabilir, 1500V 1 dak bozulmaz. Yüksek voltaj girişinde ve güç kaynağının yüksek voltaj kablosunda uyarı işaretleri ve sloganlar gerekir.

9. Paketleme ve taşıma

Led ekran büyük ağırlıkta değerli bir kargo ve üreticinin kullandığı paketleme yöntemi çok önemli. Genellikle tek bir kutuya göre paketlenir. Kutunun kenarları boşluğu yastırmak için koruyucu bir malzemeye sahip olmalı ve taşıma sırasında kutunun iç alanı geniş olmamalıdır. Dış kutu açıkça işaretlenmiş olmalıdır.

Pub Zaman : 2020-03-02 15:55:24 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Melton optoelectronics co., LTD

İlgili kişi: Mr. Anheer Melton

Tel: +86 18680320324

Faks: 86-755-23113850

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)