Ana sayfa Haberler

LED ekran piyasasında rekabeti fiyat devam ediyor

Sertifika
Çin Melton optoelectronics co., LTD Sertifikalar
Çin Melton optoelectronics co., LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Paketlemekten ve sipariş vermekten çok mutluyum. Tamamlandı ve zamanında hazırdı. Beklendiği gibi sipariş alındı. Penny ve Anheer ile tekrar iş yapacak. Tüm sorularımı olabildiğince çabuk cevapladılar. P3 ekran kesinlikle çok etkileyici görünüyor. Aynen istediğim gibi yaptılar. Çok mutluyum ve TeamViewer kullanarak ayarlamama yardımcı oldular. Tekrar teşekkür ederim Anheer

—— PETER B

Kalıcı ve güvenilir bir çözümdür. Somos una empresa de alquiler y venderemos más paneles de Melton kişidir.

—— Carls

P10 في الهواء الطلق كامل اللون أدى العرض هو منتجنا الرئيسي في عام 2016 ، وأنه يجلب الكثير من الطلبات بالنسبة لي. نحن سعداء جدا وأيضا عملائنا.

—— Alfrode

Sempre relacionamento de longo prazo com bir empresa MELTON OPTO, ehliyet sınavı, bom serviço 24 saat, 7 dias, muito obrigado.Mr Liao

—— Ali

Felice di costruire un bir akraba birliği yok.

—— Refech

Çift yan led ekran P16 etkisi o kadar mükemmel ki, Melton fabrikaya gelip onları led ekran ayarlama görmek, bana ayarlamak için ve bana yardım.

—— Tal

Tekrar Melton Opto ile işbirliği sevindim, her question.High kaliteli, en iyi hizmeti cevap sabırlı.

—— Ricardo

Otobüs görüntüler LED modülleri ile üretim ve o kadar herhangi bir sorun yoktur.

—— Sergo

Biz bir Kiralık P10 SMD 3528, ekran Hiçbir kör lamba, bir video çok açık, iyi çalışan Milli tiyatro projesi için ekran led yaptım.

—— Ari

광고 광고 led 디스플레이 화면 은 우리 나라 에서 인기 가 높습니다. P10, P8 DIP 는 앞으로 큰 박수 를 보게 될 것 입니다. 신뢰 MELTON 은 혜택 을 공유 할 것 입니다.

—— Lee Hans

Böyle profesyonel bir ekiple çalışmak çok rahattır. Yüksek kalite ve iyi hizmet her zaman eşit olarak yapılır. UZUN VADELİ ilişkilere sevindim

—— JUAN MERODA

MELTON OPTO'yu takip eder, Herhangi bir sorun olduğunda çözülür.

—— Axcun

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
LED ekran piyasasında rekabeti fiyat devam ediyor
hakkında en son şirket haberleri LED ekran piyasasında rekabeti fiyat devam ediyor
Şu anda, piyasadaki LED ekranın fiyatı düştü, piyasadaki LED ekran ürünlerinin perakende fiyatı hala makul bir konuma ulaşmaktan çok uzak, pazar hala fiyat savaşında ve girişimciler daha yüksek kazanmak için kar. Anket, Çin LED ekran pazarında ucuz ürünlerin sıkça ortaya çıktığını, LED ürün maliyetinin azaldığını kanıtladı.
LED ekran yüksek fiyatla engellendiğinden, bir çok LED ekran işletmesi tamamen hazır olmak zorunda, ancak piyasaya sürülmedi ve bu duruma piyasaya neden oldu. 2012, LED ekran pazarına girmek için en iyi zamandır, 4 nedeni vardır:
1. led ekran ürünleri oldukça olgun teknoloji, hatta led ışık kaynağı çok faktör vardır genel aydınlatma için elverişli değil, ama bu alabilirsiniz ikinci optik işleme.
2. LED ekran teknolojisi yükselen ve yeni LED ürünleri başlattı.
3. Çin hükümeti, LED işletmelerinin LED ekran pazarının üstesinden gelmek için yeterli elverişli koşullara sahip olmasını sağlayan bir dizi makroekonomik önlem ve sübvansiyon başlattı.
4. LED ekran piyasa bilinci büyük ölçüde artırıldı, hangi pazar daha fazla liberalizasyon teşvik edecek.
Yukarıdaki nedenler, piyasadaki LED ekranın en iyi dönemi olduğunu kanıtladı. Pazarın nedeni hala fiyat rekabeti ve LED ekran ürünleri pazarının perakende fiyatı hala yüksek, piyasanın açık olmaması, sonuç olarak üretim maliyetleri, Ar-Ge maliyetleri, pazarlama maliyetleri çok yüksek. Yüksek fiyat, pazarların genişlemesini ve böylece döngünün oluşumunu engellemiştir. LED ekran pazarındaki fiyat rekabeti mümkün olan en kısa sürede çözülmelidir, aksi takdirde pazarlar kaos olacaktır, bu da LED ekranın pazarda gelişmeye devam edememesine ve böylece LED ekranın gelecekteki gelişimini engellemesine neden olacaktır.

Pub Zaman : 2020-05-11 10:41:08 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Melton optoelectronics co., LTD

İlgili kişi: Mr. Anheer Melton

Tel: +86 18680320324

Faks: 86-755-23113850

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)