Ana sayfa

Melton optoelectronics co., LTD

Şirket profili

Shenzhen Melton Optoelektronik Co, Ltd ve araştırma yapan bir profesyonel üreticisi sistem geliştirme, üretim, satış ve Servisi LED göstermek.

Sürekli ve istikrarlı gelişmesiyle birlikte son 8 yılda, Shenzhen Melton Optoelektronik Co, Ltd güçlü rekabet içinde belgili tanımlık çarşı ürün kalitesi ve hizmet hem de incelendi. Ürünlerimiz CE onaylı, ROHS uyumlu, C-TICK ve FCC sertifikalı ve edilmiş ABD, Kanada, Arjantin, Brezilya, Ekvador, Venezuela, Honduras, Almanya, İspanya, Moldova, Polonya, Hollanda, Rusya, İsveç, Fransa, Belçika, Türkiye, İsrail, Suudi Arabistan, Güney Afrika, Uganda, Mısır, Angola, Hindistan, Vietnam, Tayland, Özbekistan, Kazakistan, Moğolistan, Yeni Zelanda, Avustralya ve diğer 50 ülkede ve bölgeler için ve müşterilerden büyük ün kazandı vardır.

Düşük fiyat, umutsuz hayat kurtaran pipet de son bir stratejidir. MELTON OPTOELEKTRONİK dayanıklı ürünler için ayırdığı ve kaliteli yaşam olarak değerleri. Biz ürünleri daha düşük fiyat üzerinden satış değildir, ama fiyat üzerinden daha iyi kalite ürünler satmak. Hammadde, üretim, montaj ve yaşlanma testi için test her adımda tek tek ISO9001: 2000 Uluslararası Kalite kontrol sistemine göre kesinlikle yapmaktayız, biz kalite 2 yıl garanti ve sadece hammadde için şarj ömür boyu bakım sunuyoruz.

Kimse seninle derhal ve etkin bir şekilde iletişim kurabilir ile işbirliği yapmaya istekli olması gerekir. Evet, öyle. Her istemci VIP mühendislik, tasarlama ve araştırma zengin deneyime sahip bir ekip olduğunu, 4'e 1 service modu (satış Yöneticisi + mühendis + patron), ile tedavi ediyoruz.

Biz müşteriler ile birlikte büyümek ve son derece olacak herhangi bir geribildirim--dan bizim ürünlerimizi geliştirmek harika bir yardımcı olacaktır alıcı takdir. Bizi birlikte kalıcı bir ilişki oluşturmak ve bu işte yardımcı olmamıza izin verin de gelir.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Melton Şirketin merkezi katıldı var Shenzhen Ban'an bölgesinde yer almaktadır

2008 Olimpiyat Oyunları ana stadyumu kurulum ekranı ve Guangzhou 2011 üretimi LED

Asya Oyunları mükemmel kalitede sanayi oybirliğiyle onayını kazandı var, LED ekran.


Firmamız superclean, antistatik atölye, en gelişmiş 2800 metrekare kapsar

Ekipman: yama, lehim kalay, yapıştırma yaşlanma ve test, kendi patentli teknolojiye sahip.


Biz zaten 6, buluşun patent bağımsız yenilik 8 patentler oldu. 8 yıllık

Ar-Ge ve üretim deneyimi, mükemmel tasarım ve üretim vardır. Biz tamamen garanti

Tüm malzemeler markalı tedarikçiler için satın alınır. Melton çok yüksek kalite, hizmet ve çözüm sağlamak

Biz karşılıklı yarar yapmak ve aynı zamanda daha fazla müşteri güven alabilirsiniz.

Birkaç yıllık kalkınma sonra, Melton uzmanlaşmak önde gelen üreticilerinden biri olmuştur

Ar-Ge, üretim ve LED ekran satış, biz sadece her müşteri için yüksek kaliteyi sağlamak.

Melton optoelectronics co., LTD Melton optoelectronics co., LTD Melton optoelectronics co., LTD Melton optoelectronics co., LTD Melton optoelectronics co., LTD Melton optoelectronics co., LTD Melton optoelectronics co., LTD Melton optoelectronics co., LTD Melton optoelectronics co., LTD
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İhracatçı

Markalar : meltonled

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 5000-10000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Açık tam renkli Led göstermek satış için iyi kalite Açık tam renkli Led göstermek satış için iyi kalite Açık tam renkli Led göstermek satış için iyi kalite Açık tam renkli Led göstermek satış için