Ana sayfa Haberler

LED şeffaf ekranın iyi veya kötü olup olmadığını nasıl yargılayacağınızı öğretin

Sertifika
iyi kalite Açık tam renkli Led göstermek satış için
iyi kalite Açık tam renkli Led göstermek satış için
Müşteri yorumları
Paketlemekten ve sipariş vermekten çok mutluyum. Tamamlandı ve zamanında hazırdı. Beklendiği gibi sipariş alındı. Penny ve Anheer ile tekrar iş yapacak. Tüm sorularımı olabildiğince çabuk cevapladılar. P3 ekran kesinlikle çok etkileyici görünüyor. Aynen istediğim gibi yaptılar. Çok mutluyum ve TeamViewer kullanarak ayarlamama yardımcı oldular. Tekrar teşekkür ederim Anheer

—— PETER B

Kalıcı ve güvenilir bir çözümdür. Somos una empresa de alquiler y venderemos más paneles de Melton kişidir.

—— Carls

P10 في الهواء الطلق كامل اللون أدى العرض هو منتجنا الرئيسي في عام 2016 ، وأنه يجلب الكثير من الطلبات بالنسبة لي. نحن سعداء جدا وأيضا عملائنا.

—— Alfrode

Sempre relacionamento de longo prazo com bir empresa MELTON OPTO, ehliyet sınavı, bom serviço 24 saat, 7 dias, muito obrigado.Mr Liao

—— Ali

Felice di costruire un bir akraba birliği yok.

—— Refech

Çift yan led ekran P16 etkisi o kadar mükemmel ki, Melton fabrikaya gelip onları led ekran ayarlama görmek, bana ayarlamak için ve bana yardım.

—— Tal

Tekrar Melton Opto ile işbirliği sevindim, her question.High kaliteli, en iyi hizmeti cevap sabırlı.

—— Ricardo

Otobüs görüntüler LED modülleri ile üretim ve o kadar herhangi bir sorun yoktur.

—— Sergo

Biz bir Kiralık P10 SMD 3528, ekran Hiçbir kör lamba, bir video çok açık, iyi çalışan Milli tiyatro projesi için ekran led yaptım.

—— Ari

광고 광고 led 디스플레이 화면 은 우리 나라 에서 인기 가 높습니다. P10, P8 DIP 는 앞으로 큰 박수 를 보게 될 것 입니다. 신뢰 MELTON 은 혜택 을 공유 할 것 입니다.

—— Lee Hans

Böyle profesyonel bir ekiple çalışmak çok rahattır. Yüksek kalite ve iyi hizmet her zaman eşit olarak yapılır. UZUN VADELİ ilişkilere sevindim

—— JUAN MERODA

MELTON OPTO'yu takip eder, Herhangi bir sorun olduğunda çözülür.

—— Axcun

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
LED şeffaf ekranın iyi veya kötü olup olmadığını nasıl yargılayacağınızı öğretin
LED şeffaf ekranın iyi veya kötü olup olmadığını nasıl yargılayacağınızı öğretin

LED şeffaf ekranlar tüm hızıyla satıldı, LED şeffaf ekran üreticileri de az sayıdan bugüne kadar her yerde bulundular, LED şeffaf ekranın nasıl iyi veya kötü olduğuna karar vermek nasıl? Bazı insanlar görünüşe göre kutunun kalitesini kabaca yargılayabileceğini söylüyor, bu gerçekten mi? Birçok üretici tarafından üretilen şeffaf LED paneller, görünümü farklı olsa bile, inşaat prensibi aynıdır, devre kartları, lamba boncukları, teller vb. İyi bir şeffaf led ekran bulmak için ateş gözü gerçek altın kullanırsanız, Xiaobian burada kısa bir giriş:

1, parlaklık karşılaştırması, aynı sayıda modüle yakın akrilik plaka ve daha sonra yavaş yavaş, burada lambanın parlaklığının kendi gereksinimlerini karşılamak olup olmadığını görmek için, küçük mesafeyi artırmak. Elbette, modülü doğrudan kelimeye koymak daha doğrudan. Parlaklık arttıkça, lamba boncuk gereksinimi de artar. Chen de nispeten yüksektir. Saf iç ortam, düşük parlaklığı kullanabilir, ancak bir pencere LED şeffaf ekran veya LED cam perde duvar ekranı ise, o zaman parlak bir LED şeffaf ekran olması gerekir.

2. Parlaklığı izlerken, lambanın ışığının düzgün olup olmadığına dikkat edin. Beyaz ışığı gözlemlerken, herhangi bir renk farkı olup olmadığına dikkat edin (bu çok önemlidir). İnce bir beyaz kağıtla örtüyorsanız, gözlemleyemeyebilirsiniz. Bu yüzden belirli bir akrilik kalınlığı kullanın. Renk farkının olup olmadığı kaliteyi ayırt etmek için en önemli kısımdır ve aynı zamanda LED şeffaf ekranın fiyat farkına yol açan ana nedenlerden biridir.

3, tel tanımlama. UL sertifikası ile yüksek kaliteli tel, LED şeffaf ekran aracılığıyla bu üreticiler güvenilmez, bu yüzden en doğrudan yol cildi açmak ve içindeki çekirdek sayısını saymaktır! 15, 17, 19 ve hatta 20, 30 çekirdek kullanın Hattın modülü 14 ve 11 çekirdek modüllerinden daha kötü olmamalıdır ve bunun tersi de geçerlidir.

4, lamba sıcaklığı. Bir süre aydınlattıktan sonra, LED lamba boncuklarına elle dokunun. Sıcaklık çok yüksektir ve sıcak el bile düşük sıcaklıkla kesinlikle sabit değildir.

5, lehim ortak kalite. Lehim bağlantıları doludur ve lehimleme işlemi iyidir. Yüksek parlaklık lehimin iyi olduğunu kanıtlar. Ciddi olanı temas arızası ve sonraki bakım sorunları için eğilimli lehim eklemidir.

6, LED şeffaf ekran ışığı yöntemi: Şu anda, LED şeffaf ekran iki üretim yöntemi vardır, biri pozitif ışık, biri yan ışık. Her ne kadar yan aydınlatma göreceli olarak yüksek olsa da, lamba boncuk paketleme teknolojisi henüz piyasa tarafından test edilmemiştir ve aydınlatma lamba boncukları geleneksel led ekranın lamba boncukudur. Piyasa incelemesinden sonra kalite çok kararlıdır.

7. PCB kartı kalınlığı. Işık yayan PCB kartı daha kalınsa, LED saydam ekranın şeffaflığını etkiler.

Pub Zaman : 2019-12-15 11:40:54 >> haber listesi
İletişim bilgileri
Melton optoelectronics co., LTD

İlgili kişi: Mr. Anheer Melton

Tel: 18680320324

Faks: 86-755-23113850

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)